Šildymo automatika: išmanus ir taupus būdas šildyti namus

Šildymo sezonas daugeliui asocijuojasi su išaugusiomis išlaidomis, tačiau, pasitelkus išmaniąsias technologijas, namų šildymas jūsų piniginei gali būti visai neskausmingas. Šildymo sistemos automatizavimas – išmaniųjų technologijų ir dirbtinio intelekto naudojimas nuotoliniam šildymui valdyti – leidžia automatiškai valdyti energijos suvartojimą pagal jūsų poreikius ir taip gerokai sumažinti sąskaitas už šildymą.

Šildymo sistemos automatika apima belaidžius išmaniuosius valdiklius ir modernius elektrinius radiatorius su išmaniosiomis funkcijomis, kaip:

  • įmontuoti energijos monitoriai;
  • atidaryto lango aptikimas;
  • patalpų užimtumo nustatymas;
  • automatinis režimų perjungimas.

Didžiulis šildymo sistemos automatizavimo privalumas – galimybė kontroliuoti namų šildymą nuotoliniu būdu – mobiliąja programėle. Tai leidžia maksimaliai taupyti energijos suvartojimą.

Įdiegti automatinius sprendimus namų šildymui yra gana paprasta, tačiau tam reikia su išmaniaisiais valdikliais suderinamo elektrinio radiatoriaus. Prijungę valdiklius prie tokio radiatoriaus, iš bet kurios vietos galėsite padidinti ar sumažinti temperatūrą visuose namuose ar skirtinguose kambariuose.

Skirtinga temperatūra skirtinguose kambariuose

Šilumos poreikis skirtinguose kambariuose gali skirtis. Ten, kur miegate, norisi kiek vėsesnio oro, svetainėje – daugiau šilumos ir jaukumo. Galų gale skiriasi ir šeimos narių poreikiai. Automatiniai sprendimai leidžia ypač paprastai skirtinguose kambariuose sukurti komfortą – iki 1 laipsnio tikslumo. Mažai naudojamuose kambariuose šildymą galite sumažinti iki minimalaus lygio – tai padės dar daugiau sutaupyti. Ir visa tai galite daryti savo mobiliuoju telefonu.

Grįžkite į šiltus namus

Šildymo sistemos automatikos naudą nesunkiai pajusite, jeigu žiemą išvykstate atostogų. Kol būsite išvykę, nereikės eikvoti energijos tuštiems namams šildyti. O prieš pat grįžimą galėsite visuose namuose nuotoliniu būdu padidinti temperatūrą ir grįžti į šiltus jūsų laukiančius namus. Beje, kad nepamirštumėte įjungti šildymo didesniu pajėgumu, galite iš anksto nustatyti, kada namuose radiatoriai turėtų pradėti šildyti daugiau.

Technologijos žengia į priekį

Net ir paprasti automatiniai sprendimai atneš į jūsų namus didesnį komfortą, patogumą ir padės sumažinti išlaidas. Tačiau technologijos sparčiai vystosi ir patys moderniausi valdikliai jau geba atpažinti ir įsiminti, kokia temperatūra namuose jums yra tinkamiausia. Jie mokosi, atpažindami jūsų įvedamus duomenis ir temperatūrinius režimus, taip pat išmoksta atpažinti, kada išeinate iš namų ir kada grįžtate. O kai kurie sugeba atpažinti ir sureaguoti į pasikeitusias oro sąlygas ir pagal jas pareguliuoti temperatūrą namuose. Jums tada reikia dar mažiau rūpintis dėl namų šilumos.

Dar lengviau kontroliuoti išlaidas šildymui

Išmanieji šildymo sistemos valdikliai leidžia patogiai kontroliuoti, kiek elektros energijos suvartojate šildymui ir taip planuoti savo išlaidas. Jie rodo suvartojamą energijos kiekį, kas leidžia iš anksto pasiskaičiuoti, kiek konkretų mėnesį reikės mokėti už šildymą. Pagal tai taip pat galite kontroliuoti šilumą namuose.

Visi šie šildymo sistemos automatizavimo privalumai leis visą šaltąjį sezoną mažiau sukti galvą dėl išlaidų šildymui ir komforto namuose. Investicijos į išmaniuosius sprendimus greitai atsipirks ir dar ilgai kurs jums vertę. Mūsų ekspertai jums gali padėti išsirinkti geriausius išmaniuosius sprendimus, suteikti daugiau informacijos ir įdiegti šiuos sprendimus jūsų namuose.