Boilerio remontas

Boileris – vandens talpykla, kurioje nuolat ir nenutrūkstamai cirkuliuoja vanduo. Boileris atlieka vandens šildymo funkcija elektros pagalba. Neturint šilto vandens tampa puikus pagalbininkas sodo namelyje, vasarnamyje, nuosavame name, bute ar kitose patalpose. Įsigijus boilerį būtina jį tinkamai prižiūrėti, kad būtų išvengta gedimų anksčiau laiko ir boilerio remontas netaptų būtinybė. Svarbiausia sąlyga laiku atlikti boilerio profilaktiką. Šildytuvo profilaktika reikalinga norint užtikrinti prietaiso kokybišką veikimą. Jei profilaktikos nesugebate pasidaryti patys, įsikvieskite specialistus, kurie suteiks boilerio techninį aptarnavimą.

Boilerio remontas: nukalkinimas

boilerio remontas nukalkinimas
Boilerio tenas

Boileris nuo jame esančio vandens pradeda kalkėti. Boilerio valymas turi būti atliekamas laiku, kad būtų išvengta didesnių išlaidų ar net pačio boilerio keitimo. Boilerio nukalkinimas prasideda nuo šildytuvo išjungimo iš elektros lizdo. Išjungus šildytuvą būtinai reikia užsukti vandens tiekimo vožtuvą ir atsukti apsauginį vožtuvą, kad ištekėtų susikaupęs vanduo. Ištekėjus vandeniui yra ištraukiamas kaitinimo elementas. Jeigu kaitinimo elementas neužkalkėjęs ar neaplipęs kalkių nuosėdomis – jo valyti nereikia. Išvalomas tik boilerio vidus. Jeigu kaitinimo elementas aplipęs kalkių nuosėdomis, jis turi būti išvalytas. Šildymo prietaisą reikia saugoti nuo perkaitimo. Tą galima padaryti kuriam laikui išjungiant prietaisą iš elektros tinklo.

Jeigu susidūrėte su boilerio paprastesniu ar rimtesniu gedimu išsikvieskite profesionalus, kurie atliks boilerio remontą ir savo turimomis priemonėmis ir patirtimi gedimą pašalins

Boilerio teno keitimas

Boilerio kaitinimo elementas dar kitaip vadinamas tenu. Tenai užtikrina vandens kaitimą boileryje ir jiem sugedus vandens kaitinimo procesas šildytuve sustoja. Boilerio teno keitimas yra gana sudėtingas procesas, todėl rekomenduojame kviestis profesionalus, kurie yra patyrę šioje srityje.

boilerio remontas teno keitimas
Boilerio tenas

Tenų keitimas prasideda nuo boilerio atjungimo nuo elektros tinklo. Prieš keičiant teną vanduo esantys boileryje turi atvėsti. Atvėsus vandeniui atidaroma dengiamoji plokštė ir nuo kaitinimo elemento įvado nuimamas izoliacinis sluoksnis. Įsitikinus, kad elektros laidais netekama srovė atsukami varžtai ir laidai atjungiami. Atjungus boilerį iš jo būtina išleisti vandenį, bei atjungti tenus nuo termostato. Atjungus išimami tenai ir nuvalomos vietos į kurias jie dedasi. Įsigyti nauji tenai įdedami į boilerį ir pritvirtinami. Laidai sujungiami, uždedama izoliacija, boileris uždaromas, bei atstatoma jo veikla. Tentų pakeitimas baigtas.